products

Mavi HHO Motor Karbon Temizleme Makinesi Basit Kullanım 160kg Ağırlık

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Zeayeto
Sertifika: CE FCC
Model numarası: HO-1500
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: ahşap ambalaj
Teslim süresi: 15 iş günü
Ödeme koşulları: T / T U / C paypal
Yetenek temini: aylık 400 setleri
Detay Bilgi
Ürün adı: HHO Gaz Jeneratörü Ağırlık: 120KG
Güç: < 6 KW Garanti: 1 yıl
Avantajları: Çevre dostu Karbon Temizleyici Bağıl nem (%): 90
Vurgulamak:

internal engine cleaning machine

,

car decarbonization machine


Ürün Açıklaması

Basit Kullanım HHO Motor Karbon Temizleme Makinesi Mavi Renk 160kg Brüt Ağırlık

Giriş:

Hidrojen motoru karbon temizleme makinesi, esas olarak motorların yanma odasındaki karbon birikintisini temizlemek için kullanılan su kaynakçıya aittir. Geleneksel yöntemle karşılaştırıldığında (karbon parçalarını temizlemek ve temizlik maddesini kullanarak karbon parçalarını almak), daha uygundur. Karbon temizleme işleminin tamamı sadece 20-30 dakika sürer.

Şartname:

madde Motor karbon temizleme makinesi
Renk Mavi
Ana işlev Karbon temiz
Anma gerilimi AC 220V
Anma gücü <6 KW
Gaz çıkışı 1500L / h
Su tüketimi 0.7L / h
OEM Mevcut

Neden karbon temizliği:

Aşağıdaki sorunlar motorda karbon birikintilerinin artmasına neden olacaktır: eksik yanma, düşük yağ kalitesi, kötü sürüş alışkanlığı, uzun süre düşük hızda sürüş, düşük hava kalitesi vb. Karbon birikintisi 'motorun titremesine, soğuk çalıştırma arızasına, sürüş zayıflığına, akaryakıt tüketiminin artmasına, egzoz emisyonlarının standardı aşmasına' ve diğer arızalara neden olur. Son olarak, motor performansı arızalanmasına, yakıt tüketiminin artmasına, aşırı egzoz emisyonuna neden olarak motorun% 90'ının sonuçlanmasına ve motorun ömrünü ve diğer ilgili aksesuarların ömrünü kısaltmasına neden olacak şekilde araç performansını ağır şekilde etkiler.

Çalışma prensibi:

Elektrolizle sürekli olarak hidrojen ve oksijeni sudan ayırın. Hidrojen bir tür yakıttır ve Oksijen yanma yardımcısı olarak rol oynar. Motor çalışma koşullarında, motor odasına hidrojen ve oksijen yakıt geliyor, hava ve diğer araç yakıtı (yağ veya gaz) yanıyor. Hidrojen ve oksijenin yanması yüksek sıcaklıkta buhar üretecektir. Sıcak su buharının, her bir döngüdeki ince bir karbon katmanını yumuşatarak, sert karbon birikintilerini yumuşattığı bilinmektedir. Karbon birikiminin yumuşaması motorun bu aşamasında gerçekleşir. (Karbon biriktirme yumuşatma işlemi) Aynı zamanda, hidrojen de bir tür katalizördür. Motora hava geliyor hava ile hidrojen. Sıkıştırma işleminde hidrojen molekülü çok hafif olduğu için yanma odasının her yerine yayılmıştır. Aynı zamanda, hidrojen molekülü çok küçüktür, bu da karbon birikimini yumuşatmak için karbon birikiminin içine hızlı bir şekilde geçebilmektedir. Hidrojenasyonda yanıcı olmayan karbon yanıcı bir karbon birikimine dönüşür. (Karbon biriktirme modifikasyonu işlemi) Son döngüde değiştirilen karbon biriktirme işleminden sonra, bir sonraki yanma işleminde yanar ve karbondioksit üretilir ve arabadan boşaltılır.

İletişim bilgileri
sales

Telefon numarası : +8613632760179

Naber : +8613632760179