products

Görünür OS Araba Karbon Temizleme Makinesi / Otomobil Performansını Arttırmak İçin Karbon Sökücü

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Zeayeto
Sertifika: CE FCC
Model numarası: HO-1500
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: ahşap ambalaj
Teslim süresi: 15 iş günü
Ödeme koşulları: T / T U / C paypal
Yetenek temini: aylık 400 setleri
Detay Bilgi
Ürün adı: Araba Karbon Temizleme Makinesi Garanti: 1 yıl
Avantajları: Araba Yakıt Tasarrufu Güç tüketimi: 4.5kW
Giriş Voltajı: 220/380V Uygulama: Araba motorları
Vurgulamak:

car engine carbon cleaning machine

,

carbon deposit remover


Ürün Açıklaması

Görünür İşletim Sistemi ile Motor Performansını Arttırmak İçin Araba Karbonu Temizleme Makinesi

Karbon Temizleme servisi nedir?

  1. Karbon Temizleme makinesi olağanüstü bir temizleme kapasitesine sahiptir. Birkaç yıl içerisinde geliştirilen bu ileri teknoloji ile, hidrojenler hava giriş borularından atıyor, motorunuzun düzgün çalışmasını engelleyen karbon birikintilerinin% 75'ini yakabiliyor.
  2. Eşsiz hidrojenle çalışan dekarbonizasyon makinemizi kullanarak, Karbon Temizleme merkezimizdeki bir teknisyen neredeyse tüm karbon birikimini kaldıracak. Sadece 30 dakika içinde, motorunuz yeni gibi çalışacaktır.
  3. Bu yüzden motor parçalarını değiştirmeden önce, Karbon Temizleme'yi deneyin. Karbon birikiminin bir sonucu olarak kirli bir motor, araç performansındaki yeni tehdittir.

Parametreler:

madde HHO Motor karbon temizleme makinesi
Renk Mavi
Ana işlev Karbon temiz
Anma gerilimi AC 220V
Anma gücü <6 KW
Gaz çıkışı 1500L / h
Su tüketimi

0.7L / h

Çalışma basıncı 0,02 bar

Üç yollu katalitik konvertör neden kirlenir?

  1. Katalitik konvertör, araç emisyon kontrol sisteminin temel bileşenlerinden biridir. Motorun ürettiği zararlı emisyonların birçoğunu arıtır, onları suya ve zararsız gazlara dönüştürür. Katalitik konvertör arızalanırsa, hızlıca değiştirilmelidir.
  2. Katalitik konvertör, çeşitli organik kimya prensipleri kullanan sofistike bir motor bileşenidir. Çekirdek genellikle petek yapılı bir seramik monolittir. Egzoz gazlarını engellemeye ve parçalara ayırmaya yarayan monolitin üzerine bir değerli metal filmi serilir. Yüksek sıcaklıklarda meydana gelen bu reaksiyon, egzozun çevre açısından çok daha az zararlı olmasına neden olur. Seramik monolit, kapalı bir mahfaza içine yerleştirilmiştir ve ayrıca bir yalıtım kaplaması ile korunmaktadır.
  3. Teorik olarak, katalitik bir dönüştürücü aracın kullanım ömrünü uzatmak üzere tasarlanmıştır, ya da bu nedenle üreticiler iddia eder. Bununla birlikte, şu anda genel bilgi, katalitik konvertörlerin ortalama olarak yaklaşık 120.000 km sürdüğüdür.
  4. Zayıf bakımlı veya hatalı katalitik konvertör, aşırı yakıt tüketimi, motor gücü kaybı ve genel performans kaybıyla sonuçlanır.
  5. Katalitik konvertör yalnızca 750 ° F'nin üzerindeki sıcaklıklarda etkilidir. Yani, katalitik konvertörün gerçekten işini yapmaya başlaması birkaç dakika (yaklaşık 10 km) sürer. Bu nedenle, sürüşün bu ilk birkaç kilometresi içinde toksik gaz emisyonlarının en önemli olduğu yer almaktadır.
  6. Kısa yolculuklarda, motorun ısınması için yeterli zaman olmadığından, katalitik konvertör kirlenir. Ve bu gün ve yaşta, sürücüler tarafından yapılan tüm seyahatlerin yarısı kısadır.
  7. Geleneksel yolla, üç yollu katalitik konvertörün temizlenmesi, sökülmesi ve ardından temizlemek için kimyasal temizlik maddesi kullanılması gerekir. Ama şimdi, HHO teknolojisi bunu kolaylaştırabilir.

Giriş:

Aslında, bir hidrojen-oksijen jeneratörü ve bazı aksesuarlar. Hidrojen-oksijen karbon giderim makinesi, hidrojen-oksijen gazının katalitik özelliklerini, yanma-destekleyici özellikleri, hidrojen-oksijen alevinin yüksek sıcaklık özelliklerini ve hidrojen-oksijen alevinin özelliklerini kullanan bir cihazdır. otomobil motorunun içindeki hacimsel karbonun giderilmesi için su üretilmesi. Motorda iki gaz yandığında, karbon birikintileri yüksek sıcaklıkta erir ve daha sonra da buhar çıkar.

Karbon temizlemenin etkileri

1. Yakıt tüketimini azaltmak

2. Motor sesini azaltın

3. Araba tamir maliyetinden tasarruf edin

4. Motor ömrünü uzat

5. Motor gücünün% 20'sini arttırın

6. Hava kirliliğinin% 70'ini azaltın

İletişim bilgileri
sales

Telefon numarası : +8613632760179

Naber : +8613632760179