aboutus

ShenZhen Zeayeto Automotive Technology Co.,Limited

ShenZhen Zeayeto Automotive Technology Co.,Limited ShenZhen Zeayeto Automotive Technology Co.,Limited ShenZhen Zeayeto Automotive Technology Co.,Limited ShenZhen Zeayeto Automotive Technology Co.,Limited
1 2 3 4
İş türü: Üretici
İhracatçı
Ana Pazar: Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Okyanusya
Markalar: Zeayeto
No. Çalışanları: >132
Yıllık satış: >5.97million
Yıl kurulan: 2013
İhracat p.c: 70% - 80%
Hakkımızda
-01-
Giriş

Shenzhen Zeayeto Automotive Technology Co, LTD, 2013 yılından beri yüksek teknoloji ürünü bir otomotiv bakım ekipmanları üreticisi ve ihracatçısıdır. Ürünler benzinli ve dizel araçlara uygulanır. Yaygın olarak yanma motoru, şanzıman, hidrolik direksiyon, yağlama sistemi, su soğutma sistemi, klima sistemi, fren sistemi, vb. Dünya çapında otomotiv satış sonrası pazarında akıllı ve kolay bir yol sağlayan bakım için kullanılır. Lider akıllı otomotiv bakım çözümleri sağlayıcısı ve üreticisi olmaya devam ediyoruz.

Zeayeto 57 ülkeye ürün tedarik ediyor. 2018 yılında satış geliri 5.9 milyon ABD Dolarıdır. 100+ iyi eğitimli ve vasıflı çalışanı ile yıllık kapasitemiz 24 bin adettir. 10'dan fazla serisi ekipman, Tüm CE, FCC, REACH, ROHS işaretleri ile birlikte gelir. ISO 9001 ve ISO14001 sertifikaları alınmıştır. Japonya, Almanya ve ABD'den ileri üretim ve denetim tesislerinden yararlanıyoruz. Muayene bütün süreç akışı boyunca gerçekleşir. Bunun üzerine, rekabetçiliği artırmak için çekirdek teknoloji ve yeni tesislerin AR-GE çalışmalarına% 10 satış geliri yatırıyoruz. Bu nedenle, OEM / ODM projesi kesinlikle yapılabilir ve açığız.

Müşteri Odaklı, Kalite Odaklı, Teknoloji Odaklı, durmak bilmeyen iş felsefemizdir. Zeayeto her zaman yenilikçi bir teknolojidir ve otomotiv bakım endüstrisinde ünlü bir uluslararası marka olmayı hedeflemektedir.

Zeayeto İş felsefesi: Teknoloji odaklı 、 Müşteri odaklı 、 Kalite odaklı.

Zeayeto Misyon ve hedef: 1 reliable Güvenilir ürünler sunmak Zeayeto, müşterilerinin sürdürülebilir ekonomik faydalar elde etmelerine yardımcı olur.

2 maintenance Otomotiv bakım sektöründe ünlü uluslararası bir marka olmak.

Zeayeto Değerleri: İnovasyon 、 Profesyonel 、 İşbirliği 、 Konsantrasyon 、 Sorumluluk 、 Herkes Kazandı.

-02-
Geçmiş

Shenzhen Zeayeto Automotive Technology Co, Ltd, 2013 yılında kurulmuş olup, çoğunlukla otomatik şanzıman yıkama makinesini üretmektedir. Metal parçalar ve çekirdek parçalar bizim tarafımızdan yapılmıştır. Bu kendi kendine yapılan parçalar kalite ve performansı garanti eder.

Genişleyen pazarlar için, 2014 yılında ihracat departmanı kuruldu. Bu, ürünlerimizi sözlü olarak pazarlamayı ve satmayı hedefliyor. Günümüzde Zeayeto, Güneydoğu Aisa, Kuzey Amerika, Avrupa, Orta Doğu, Güney Amerika gibi 57 bölgede ve bölgede faaliyet göstermektedir.

Müşterilerin çeşitli taleplerini karşılamak için Yakıt Enjektörü Test Cihazı ve Temizleyici, Motor Yıkama Makinesi, Fren Yıkama Makinesi, Motor Karbon Temizleme Makinesi gibi çeşitli otomotiv bakım makineleri geliştirmeye başladık.

2017 yılında, özellikle otomobil motor blokları, bujiler ve yakıt besleme nozulları gibi parçaların iç karbon birikintilerini gidermek üzere tasarlanmış HHO motor karbon temizleme makinesini başarıyla geliştirdik. HHO motor karbon temizleme makinesi motor gücünün iyileştirilmesine, araç egzozunun azaltılmasına ve yakıt tasarrufuna yardımcı olabilir. Köpük tipi karbon biriktirme ve spot tipi karbon biriktirmeden sonra en popüler ve yenilikçi dekarbonizasyon yöntemidir.

-03-
Hizmet

1. 11 deneyimli Ar-Ge mühendisi ve 8 uluslararası ticaret satış elemanı ile esnek ve profesyonel danışmanlık hizmeti veriyoruz.

2.Biz tüm soruların 24 saat içinde cevaplandırılmasını sağlarız, şikayetler 48 saat içinde ele alınabilir, % 99 + siparişler programa göre teslim edilebilir.

3. Müşterilerimizin tasarımdan, seri üretime ve hedef pazarların bilgisine katılımını memnuniyetle karşılıyoruz, genel çözüm ve OEM hizmeti sunuyoruz.

4. Satış sonrası desteğin çok önemli olduğunu anlıyoruz ve müşterilerimize ihtiyaç duydukları hizmet düzeyini vermek için fazladan yol kat ediyoruz.

5. Biz makine ve pazar ile ilgili sürekli angcy destek ve eğitim sunuyoruz .

-04-
Ekibimiz

Zeayeto, 1 genel müdür, 1 fabrika müdürü, 2 müdür, 10 AR-GE mühendis ekibi, 18 kalite mühendis ekibi ve 8 denizaşırı satış ekibi, 8 pazarlama ekibi, 84 normal tarafından düzenlenen 11 yıldan fazla deneyime sahip profesyonel mühendisin rehberliğinde bulundu. değnek. On yıldan fazla otomobil bakım ürünleri Ar-Ge deneyimi ile, tüm ürünler kendimiz tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir ve OEM / ODM ihtiyacını karşılayabilir tasarım patenti aldık.

Zeayeto düzenli çalışmasını koordine etmek için beş büyük bölüm var. Ürünlerin Ar-Ge ve kalite kontrolünden Mühendis Departmanı sorumludur; Pazarlama Departmanı temel olarak ürünleri tanıtır ve pazarımızı genişletir; Satış Departmanı müşterilerden gelen talepleri ve geri dönüşleri ele alır, potansiyel müşterilere hizmet eder; Üretim Departmanı anlamıyla üretimden sorumlu. İdari departman, personelin iç yönetimi üzerine odaklanmaktadır. Ayrıca, elektronik departmanı, sac zihinsel fabrikası, parça işleme fabrikası ve montaj fabrikası olan Ar-Ge ve üretimi desteklemek için üretim bölümünde dört bölüm bulunmaktadır. Zeayeto, bu dört bölümdeki tüm destekle size kaliteli ve güvenilir ürünler sunabilir .

İletişim bilgileri